دیدنی های ایران را در تلگرام دنبال کنید دیدنی های ایران را در تلگرام دنبال کنید
افزودن تصویر
درباره ما

وب سایت Iran-veiw.com جهت معرفی جاذبه ها و دیدنی های ایران به جهانیان بنا نها شده است. این وب سایت زیر مجموعه وب سایت LastSecond.ir است . در چند ساله گذشته تصاویر بسیار زیادی از طزف کاربران سایت در مسابقات سفرنامه نویسی دریافت کرده ایم که بسیاری از آنها را نتوانسته ایم به صورت شایسته منتشر نماییم. مطمئنا تمامی شما دوستان تصاویر بسیار زیادی از مسافرت های ایرانگردی خود جمع آوری کرده اید که در هارد کامپیوتر شما دست نخورده باقی مانده اند. ما فرصتی را برای شناساندن هر چه بهتر ایران عزیز به دنیا فراهم آورده ایم تا بتوانیم با کمک شما عزیزان قدم کوچکی در راه شناساندن ایران و جذب گردشگر و توریست برداریم.

 

کافی است عضو وب سایت شوید و تصاویر خود را با نام خودتان منشتر نمایید . تمامی تصاویر پس از اضافه شدن در سیستم توسط شما کاربران در صف مدیریت قرار خواهند گرفت و مدیریت سایت پس ار بررسی تصاویر و توضیحات را تایید نموده و معادل انگلیسی آنها را نیز میسازد تا تصاویر به ۲ زبان فارسی و انگلیسی در سایت قرار گیرند. دسته بندی اصلی بر اساس ۳ گونه انجام میگیرد :

 

۱- تصاویر گرفته شده توسط موبایل و تبلت

۲- تصاویر آماتور (گرفته شده توسط کاربر آماتور و بدون ویرایش و افکن گذاری)

۳- تصاویر حرفه ای ( تصاویر گرفته شده توسط عکاسان حرفه ای و دوربین های حرفه ای به همراه ویرایش و افکت)

 

همچنین دسته بندی های دیگری شامل استان و گونه تصاویر هم در هنگام افزودن تصاویر شما وجود دارد که در آینده به مشاهده و جستجوی هر چه بهتر تصاویر کمک بسیار زیادی خواهد نمود. پروفایلهای سایت در شبکه های اجتماعی نیز به زودی ساخته خواهند شد و از همین طریق به شما اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت. همچنین مسابقه ای به زودی برای ایام نوروز در قالب ۳ دسته بندی بالا اتجام خواهد گرفت و با جوایز نقدی و غیر نقدی در خدمت شما خواهیم بود. از تمامی دوستان و عزیزانی که به هر طریقی میتوانند ما را در این مسیر یاری نمایند (افوزدن تصاویر- به اشتراک گذازی تصاویر در شبکه های اجتماعی – لینک دادن به وب سایت و . . . ) تقاضا میشود مرابت همکاری خود را از طریق ارسال ایمیل به آدرس LastSecondTours @ Gmail. . Com انجام دهند.

با تشکر از همه شما دوستان